Eurovíkend v Dubrovníku

Dubrovník - Katedrála Nanebevzetí Panny MariePřístavní město Dubrovník je vskutku malebné město plné významných památek, ve kterém můžete bloudit uličkami lemovanými restauracemi a kavárničkami. Je to jedno z míst, které si během své návštěvy zamilujete na celý život.

Do Dubrovníku se můžete vypravit v rámci fakultativních výletů nabízených během pobytových zájezdů do Chorvatska, kde si během jednoho dne toto město prohlédnete a svou návštěvu pak zakončíte koupelí v moři na některé místní pláži. Do tohoto města se ale můžete vypravit i formou velmi oblíbeného eurovíkendu, kdy vám jízdenku i ubytování zajistí cestovní kancelář. Některé zájezdy nabízejí i doprovod zkušeného průvodce, který vás celým tímto významným městem provede a upozorní vás i na maličkosti, kterých byste se možná ani nevšimli.

Tyto zájezdy jsou zprostředkovávány leteckou i autobusovou dopravou. V některých případech si můžete zvolit zájezd, kde vám cestovní kancelář zprostředkuje pouze ubytování a vy pak do cílového místa dojedete vlastním autem. Ve městě si pak uděláte vlastní program. Ubytování je zajištěno ve většině případů ve tří hvězdičkových hotelech, k dispozici jsou ale i hotely vyšší kvality. Cena takového eurovíkendu se pohybuje okolo 7 000Kč, ale záleží na formě zájezdu, který si vy sami vyberete a který vám bude po všech stránkách vyhovovat.

Rezervujte si letenku do Dubrovníku za skvělou cenu!

V Dubrovníku na vás pak čeká celá řada zajímavých historických památek, například starobylé hradby, ze kterých je opravdu krásný pohled na celé město a jeho okolí. Navštívit musíte i palác Sponza nebo kostel sv. Blažeje či katedrálu Nanebevzetí Panny Marie. Po prohlídce města a jeho památek se můžete vrhnout do vln Jadranského moře, které město omývá, a opalovat se na místních krásných plážích. K večeru se můžete vydat do některé místní kavárny či restaurace a ochutnat zdejší výbornou kuchyni včetně výtečného místního vína.

© Copyright 2024 | Dubrovnik (Chorvatsko) | www.edubrovnik.cz
Provozuje: TravelBees.cz