Letenky do Dubrovníku

Dubrovník - letiště v DubrovníkuDo tohoto turisty často vyhledávaného Chorvatského města se můžete vydat různými způsoby, letecky nebo silničními dopravními prostředky. Využít můžete také služeb některé cestovní kanceláře, zprostředkovávající zájezdy do tohoto města leteckou, ale i autobusovou dopravou. Vyrazit ale samozřejmě můžete i na vlastní pěst vlastním dopravním prostředkem.

Pokud zvolíte dopravu zprostředkovanou některou autobusovou společností, bude vás to stát okolo 3 000Kč za zpáteční jízdenku. Cesta autobusem je ale i přestože jedete moderním dopravním prostředkem velmi zdlouhavá a nepohodlná.

Vyrazit na dovolenou do Dubrovníku můžete i vlastním autem. Tento způsob dopravy vám zabere přibližně 16 hodin, ale pokud se sem vydáte během turistické sezóny musíte počítat se zácpami na silnicích, takže se vám cesta prodlouží o pár dalších hodin. Smířit se bohužel musíte i s dost vysokými dálničními poplatky. Další problém, se kterým je nutné počítat, spočívá v nedostatku parkovacích míst v Dubrovníku. I na to je tedy nutné brát zřetel při výběru ubytovacího zařízení.

Vyberte si ubytování v Dubrovníku podle svých představ!

Do Dubrovníku se můžete také vydat prostřednictvím letecké dopravy. Koupě letenky z Prahy do Dubrovníku vás přijde na 3000 Kč, ale i víc, záleží na tom, se kterou společností poletíte a také v jakém časovém předstihu si letenku zarezervujete, například přes rezervační portály nebo prostřednictvím cestovní kanceláře.

Letiště v Dubrovníku se nachází asi 20 kilometrů od tohoto krásného města. Jedná se spíše o menší letiště pouze s jednou vzletovou a přistávací dráhou. Čekání na letišti si můžete zpříjemnit v různých obchodech nebo restauracích. K dispozici je také půjčovna aut, ale k tomu potřebujete mít mezinárodní řidičský průkaz. Do města se z letiště můžete dostat například autobusem společnosti Atlas, u které za tuto cestu zaplatíte přibližně 5 EUR.

Vyhledejte si letenku přes Královna.cz

Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
© Copyright 2024 | Dubrovnik (Chorvatsko) | www.edubrovnik.cz
Provozuje: TravelBees.cz